WWW - Uniwersytet Medyczny w Lublinie test

O Programie

„Open to. Od Studenta do świadomego Absolwenta” Uniwersytetu Medycznego w Lublinie to sposób na budowanie jakości, wartości, powołania i integracji społeczności akademickiej.

Do Programu zapraszamy już studentów pierwszego roku, aby od początku swojej kariery edukacyjnej mogli współtworzyć i rozwijać  aspekty istotne z punktu widzenia potrzeb medycznego rynku pracy. 

Dla Członków programu przygotowaliśmy specjalny plan rozwojowy w obszarach:

  • warsztaty, spotkania, wykłady merytoryczne
  • warsztaty, spotkania o charakterze psychologicznym.
  • coaching oraz doradztwo zawodowe
  • spotkania tutoringowe z przedstawicielamimedycznego rynku pracy
  • spotkania integracyjno-ewaluacyjne

Poprzez udział w wyżej wymienionych wydarzeniach Członkowie Programu mogą świadomie rozwijać swoje kompetencje, pracować nad aspektami psychologicznymi, istotnymi z punktu widzenia wybranej ścieżki edukacyjno-zawodowej, poszerzać wiedzę i umiejętności oraz poznawać faktyczne oczekiwania i potrzeby medycznego rynku pracy.

Owocem Programu jest zbudowanie w absolwentach Uczlni poczucie pewność, że na rynku pracy będą postrzegani, jako wyjątkowej klasy specjaliści a także potrzeby dzielenie się swoją wiedzą, umiejętnościami i spostrzeżeniami ze społecznością Uczelni w duchu wzajemnej współpracy oraz realizowania wyjątkowej misji programu.

 

Szczegółowe informacje o Programie znajdziecie Państwo na stronie: www.opento.umlub.pl

Kalendarium

Wrzesień 2023

Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
        01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30